معرفی نرم افزار سایت ساز

سیستم مدیریت محتوا سایت ساز فارسی، محیطی ساده و روان را جهت مدیریت و طراحی وب سایت را برای افرادی که آشنایی مختصری با کامپیوتر دارند را فراهم کرده تا بدون نیاز به تخصص وب سایتی حرفه ای داشته باشند.
همانطور که می دانید برای داشتن یک وب سایت به 3 چیز نیاز دارید :
دامنه که همان نام وب سایت است
فضای ذخیره سازی جهت نگهداری اطلاعات
نرم افزار سایت ساز جهت مدیریت محتوا و مطالب وب سایت
نسخه ابتدایی سایت ساز رایگان بوده و فقط با تهیه دامنه که .ir را میتوان با پرداخت 5.000 تومان تهیه کرد که نام وب سایت یا همان آدرس وب سایت شما است مانند : www.YourWebSite.ir و همچنین تهیه فضا که حداقل آن برای وب سایت های داینامیک 500 مگابایت می باشد و قیمت 40.000 است تهیه کرد.
پس از ثبت دامنه و تهیه فضا نرم افزار سایت ساز را شرکت بر روی فضای شما نصب میکند و نام کاربری و رمز عبور جهت مدیریت وب سایت را برایتان ارسال می کند که این عملیات در حدود 48 ساعت طول می کشد یعنی شما در مدت 2 روز می توانید یک وب سایت داشته باشید. جهت آشنایی بیشتر با پنل مدیریت سایت ساز کتاب و فیلم های آموزشی آن را میتوانید از صفحه آموزش دریافت کرده و مطالعه کنید و حتی بصورت تلفنی و یا حضوری اشکالات خود را مطرح و از راهنمایی ما بصورت رایگان بهره مند گردید.
برخی از امکانات سایت ساز رایگان :
22 طرح و رنگ بندی قالب سایت
امکان تغییر آرم ( لوگو ) شرکت
تعیین جایگاه مطالب در صفحات سایت : چپ، راست، وسط، بالا و ...
ایجاد صفحات و مدیریت آنها بتعداد نامحدود
قراردادن تصویر، فیلم، فایل فلش، فایل کاتالوگ و ...
صندوق دریافت نظرات و ارتباط با مشتریان
نظر سنجی
آمار بازدید از وب سایت
نرخ ارز با بروز رسانی خودکار
نمایش زمان کشورهای مختلف
وضعیت آب و هوا آنلاین
اوقات شرعی
در ضمن شما می توانید نسخه سایت ساز خود را ارتقاء داده بدون آنکه اطلاعات خود را از دست بدهید و همچنین هنگام ارتقاء هزینه های پرداختی شما از مبلغ بسته مورد نظر کسر میگردد.  

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ