شروع طراحی و ساخت وب سایت رایگان

نرم افزار سایت ساز توسط برنامه نویسان این شرکت در سال 1384 تولید گردیده است و تا به امروز بیش از 300 وب سایت با این نرم افزار راه اندازی شده اند و هر روز نیز به امکانات آن اضافه میگردد.
نسخه رایگان سایت ساز که در اصل همان نسخه ساده می باشد دارای امکانات زیر می باشد :

- پنل مدیریت فارسی
- مدیریت محتوا
- مدیریت صفحات و منو های وب سایت
- تصاویر متحرک
- آب و هوا
- آمار مراجعات
- ساعت جهانی
- نرخ ارز
- اوعات شرعی
- فرم ارتباط با ما
- صندوق انتقادات و پیشنهادات
- نظر سنجی
یکی از مزایای خرید از پورتال ساز ارتقاء آن می باشد، یعنی شما نسخه ساده را با پرداخت مابه التفاوت آن به نسخه های دیگر ارتقاء می دهید

نحوه سفارش :
جهت سفارش سایت ساز رایگان می بایست به صفحه سفارش سایت ساز وارد شده و با پرداخت مبلغ 59000 تومان به حساب های شرکت ( در همان صفحه اطلاعات حساب درج شده است ) و پر کردن فرم ثبت سفارش خرید خود را انجام دهید.
نکته :
شاید الان این سئوال پیش بیاید که مگر رایگان نیست؟
باید عرض کنم که برای داشتن یک وب سایت شما به 3 چیز نیاز دارید 1. فضا ( هاست ) 2. دامنه ( نام وب سایت ) 3. نرم افزاری جهت مدیریت اطلاعات وب سایت و بروز کردن مطالب ( سایت ساز )
5000 تومان از مبلغ فوق بابت ثبت دامنه ir. می شود که در صورتی که دامنه داشته باشید این مبلغ کسر می گردد.
54000 تومان بابت هاست 1 گیگابایتی می باشد و سایت ساز فقط بر روی سرورهای خود شرکت نصب میگردد.
و نرم افزار بصورت رایگان بوده و حتی هزینه ای بابت نصب بر روی هاست پرداخت نمی کنید.

48 ساعت پس از سفارش وب سایت شما آماده و ایمیلی برای شما ارسال میگردد که در آن نام کاربری و رمز عبور مدیریت وب سایت قرار دارد.

هنگامی که نرم افزار نصب و آماده به کار شد ، حتی کاربران مبتدی می توانند به سادگی صفحات، مطالب و تصاویر مور نظر خود را اضافه و یا ویرایش کنند
هر شخصی که مقداری با word و برنامه های ویرایش تصاویر مثل فتوشاپ آشنایی داشته باشد، با سایت ساز میتواند وب سایت کامل و شکیلی داشته باشد. 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ