نکات کلیدی بهینه سازی وب در موتور جستجو

اگر در بازاریابی آنلاین تازه کار هستید، گاهی در آغاز راه درک مقولهء بهینه سازی وب سایت در موتور جستجو (سئو) برای شما سخت خواهد بود. سئو قابلیتی است که یک مقاله و یا یک صفحهء وب سایت را برای موتور جستجو بهینه سازی می نماید.
هنگامی که مقاله و یا صفحهء مورد نظر شما بر اساس قوانین سئو بهینه سازی شده باشد، در سیستم های جستجو مانند یاهو، گوگل و Bing قابلیت رتبه بندی و ایندکس شدن پیدا خواهد کرد.

- تکنیک های پایه سئو در بازاریابی اینترنتی
توانایی ایجاد یک مقاله و یا یک صفحهء وب سایت و جهش اتوماتیک به رتبهء اول رنکینگ به نظر غیر ممکن می آید اما اگر یک صفحه وب به درستی بهینه سازی شده باشد، قابلیت و توانایی بدست آوردن رتبهء بالا در رنکینگ توسط کلمات کلیدی با رقابت کم را خواهد داشت. برای ایجاد یک صفحهء وب بهینه سازی شده در موتور جستجو به موارد اولیه زیر نیاز می باشد:

چگالی کلمات کلیدی بین 5-2 ٪
متا تگ های کلمات کلیدی
متا تگ توضیحات
کلمات کلیدی در عنوان
استفاده از تگ های H1-H2-H3 در محتوای صفحات

استفاده از این 5 عامل، فرم و قالب اصلی سئو را در وب سایت شما ایجاد می نماید و صفحهء وب سایتی تشکیل می شود که آمادهء حضور در سیستم های جستجو مانند گوگل خواهد بود. بسیاری از افراد هنگام ساخت سایت و یا وبلاگ خود از هیچ یک از تکنیک ها و قوانین سئو و یا ابزارهای بهینه سازی وب سایت شان استفاده نمی کنند.

مطالعات نشان داده است که مدیران وب سایتی که با استفاده از نکات و راهنماها، زمانی را صرف بهینه سازی وب سایت خود کرده و آن را در صفحات وب سایت خود و مقالات پیاده سازی کرده اند، ترافیک و بازدیدکنندهء بیشتری نسبت به دیگر مدیران وب سایت دارند که هیچ اقدامی برای سئوی وب سایت خود انجام نداده اند.
 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ