طراحی وب سایت در سال 2016

روش های طراحی سایت 2016 احتمالا می تواند در دو حرف خلاصه شود : U و X . و شاید یک کلمه دیگر : mobile . این روند بهترین روش ها را برای UX و پلت فرم موبایل دنبال می کند . UX و موبایل در چند سال گذشته بیشتر در دید بودند . ولی امروزه آنها در تمرکز اصلی طراحان وب سایت با یک رابط کاربر منظم هستند .
امسال ما پالایش و استاندارسازی بیشتری بر روی روش های موجود خواهیم دید. خواهیم دید که مفاهیم از فقط ایده آل به سمت استاندارها پیش می روند . از یک قاعده جدید به یک روش معمول .
Material Design
Material Design یک جایگزین برای طراحی فلت هستند که برخی از عناصر گرافیکی زیبا را به ارمغان می آورد . این یک مجموعه از استاندارهای طراحی گوگل است که عناصر را با استفاده از مفهوم لایه موجود در نرم افزارهای ویرایش عکس ، جدا می کند .
این روش می تواند بر حسب نیاز ذخیره کند و پاک کند . حتی انیمیشن هایی را که به طور معمول باید به صورت دستی ایجاد شود را می سازد .
این یک زبان طراحی با مجموعه خاصی از دستورالعمل هاست که خارج از حدس و گمان است . از آنجایی که این استانداردها بوسیله گوگل منتشر شده است ، آنها مطمئن هستند که حمایت گسترده ای از آنها خواهد شد . بهرحال پیوستن به دستورالعمل های سخت گیرانه و محکم ، مانع از ایجاد خلاقیت می شوند . من این موضوع را یک چالش در این دستورالعمل در زمینه رشد خلاقیت می بینم.
در مقایسه با طراحی فلت
Material Design از طراحی فلت متمایز است . طراحی فلت ، طراحی بر اساس نمایش رابط کاربر و عناصر گرافیکی است . طراحی فلت همه چیزهای زرق و برق دار که باعث انحراف از موضوع شده راحذف می کند و میزان اطلاعاتی است که خواننده مجبور است با آن مواجه شود را کاهش می دهد. این طراحی رنگ های solid لبه های تیز و خطوط نازک دارد .
طراحی تخت برای خواندن روی دستگاههای موبایل مناسب و آسان است و به خوبی کار می کند . به سرعت بارگذاری می شود . مشکل این است که این ظاهر ثانویه است که میزان رنگ ها یی که شما می توانید استفاده کنید را محدود می کند و گاهی بسیار عمومی و معمولی به نظر می آید .
طراحی تخت جایی نمی رود . این روش در واقع با Material Design سازگار شده و خاصیت واکنش گرایی و حداقل سازی را خواهد داشت . تمرکز روی خاموش کردن آنچه که نیاز نیست ، می باشد بطوری که آنها می تواند روی چیزهایی که نیاز است متمرکز شوند . این روش توازن کامل بین این دو را پیدا خواهد کرد .
Material Design بر مبنای 3d است . این انتخاب بهتری برای کسانی است که برخی از طراحی های بصری شیک را می خواهند . Material Design برخی ازعناصر طراحی را به شما می دهد . شما تنها با داشتن رنگ و بدون انیمیشن گیر نخواهید کرد .
Material Design روی دستگاههای موبایل تمرکز بیشتری دارد چرا که مصرف کنندگان بیشتر در حال استفاده از تلفن ههای هوشمند و تبلت ها نسبت به دستگاههای اصلی هستند . ساده سازی و بالابردن سرعت در این روش مدنظر است . انتظار می رود طراحی مواد تبدیل به استانداردی در طراحی وب شود .
وب نوش 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ