سئو سایت خبری زیست آنلاین توسط وب24

خدمات سئو سایت توسط وب24

وب 24 به عنوان یکی از شرکت های معتبر و قدیمی در زمینه سئو که بیش از 10 سال سابقه فعالیت در این زمینه را دارد، با ارائه راهکارهای سئو حرفه ای و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو بر اساس ایجاد استراتژی محتوایی و هدفگذاری مناسب، به دنبال ایجاد افزایش بازدید هدفمند از گوگل به صورتی است که بتواند بیشترین بازدهی را برای مشتریان داشته باشد. در ادامه یکی از نمونه کار های سئو تیم وب24 را به شما معرفی خواهیم کرد:
 

درباره پایگاه خبری زیست آنلاین

افزایش جمعیت، توسعه فعالیت های بشر نامتناسب با توان سرزمینی و تغییر سبک زندگی امروزه محیط زیست در سطح جهانی و ملی را در معرض تهدیدهای جدی قرار داده است. پیامدهای این تهدیدات گستره ای از تغییرات اقلیم، از دست رفتن تنوع زیستی و انواع آلودگی‌هایی منابع آب، خاک و هوا را در بر می گیرد.
 
از نیمه دوم قرن بیستم به بعد جامعه انسانی به جستجوی نگرش جدیدی از مفهوم توسعه روی آورد. چرا که با افزایش آگاهی ها دربارۀ جنبه های زیست محیطی فعالیت های اقتصادی نظرات قبلی اقتصاددانان درباره پایداری توسعه اقتصادی مورد تردید واقع شد. بدین ترتیب مفهومی به نام توسعه پایدار شکل گرفت. توسعه پایدار را شکلی از توسعه می دانند که در پی بهبود کیفیت زندگی نسل کنونی بدون در خطر انداختن کیفیت زندگی نسل های آینده است. این مهم در راستای تحقق توامان توسعه اقتصادی، عدالت اجتماعی و حفظ منابع زیست محیطی دنبال می شود. بیانیه ریو+20 سازمان ملل متحد بر نیاز به استقرار اقتصاد سبز به عنوان وسیله‌ای برای تحقق توسعه پایدار، و همزمان، حفاظت و بهبود منابع طبیعی جهان، تاکید دارد.
 
 لزوم حرکت به سمت توسعه پایدار علاوه بر تأمین شرایط عینی که هم اکنون تحقق یافته است، به تأمین شرایط ذهنی از نظر تغییر نگرش‌ها و رویکردها در سطح بالای مدیریت جامعه و سطوح مختلف دیگر ذینفعان در سطح ملی و محلی، نیز نیاز دارد. رسانه نقش مهمی در آگاهی بخشی آحاد جامعه، سیاستگذاران و تصمیم گیران در حوزه های حاکمیتی و اقتصادی داشته است. زیست آنلاین به عنوان رسانه‌ ای پیشرو و تخصصی در زمینه اقتصاد سبز تلاش می کند چالش ها و راهکارهای تحقق این رویکرد را اطلاع رسانی کند.

خدمات زیست آنلاین

1-  تولید محتوای تبلیغی
امروزه بازاریابی محتوا به عنوان رکن مهمی از فرایندهای توسعه فروش به شمار می رود. بر همین اساس زیست آنلاین با بهر ه گیری از نیروهای پرتوان و مجرب محصولاتی را به صورت بسته های خبری طراحی کرده که اساس آن بر تولید محتوا برای شرکتها و انتشار و مدیریت آن در فضای مجازی است. این بسته به گونه ای طراحی شده که محتوای طراحی شده با توجه به مقوله سئو در صفحه های اول موتور های جستجو قرار گیرد.
2-درج اخبار
  در این راستا بسته خبری طراحی شده که شرکتها  و سازمانهای حوزه اقتصاد سبز می توانند اخبار خود را به صورت مرتب به زیست آنلاین ارسال کنند و در اسرع وقت این اخبار از درگاه زیست آنلاین منتشر خواهد شد.
3-تبلیغات مستقیم
در ج بنر تبلیغاتی روش سومی هست که زیست آنلاین از این طریق می تواند به برند سازی شرکتها و فروش انان کمک کند.

معرفی گروههای خبری زیست آنلاین

زیست آنلاین در حوزه های انرژی سبز ، اقتصاد سبز، صنعت سبز، فناوری سبز، بانک و بیمه سبز، اکوتوریسم، کشاورزی، غذایی، سلامت و دیگر صنایع سبز به تولید و انتشار خبر می پردازد.
 
خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ