آموزش افزایش سرعت لود سایت وردپرس

برای طراحی سایت راه های بسیاری وجود دارد. یکی از راه ها استفاده از CMS میباشد. وردپرس یکی از CMS های معروف در زمینه راه اندازی سایت های پویا میباشد. زمانی که سایت خود را با وردپرس راه اندازی میکنید ممکن است از سرعت لود شدن سایت خود راضی نباشید و احساس کنید سایت به کندی باز میشود.
در ادامه روش افزایش سرعت لود سایت وردپرس را آموزش خواهیم داد.

1- استفاده از کد در فایل htaccess
برای این کار تنها کافی است که به سی پنل خودتان بروید و در فولدر اصلی سایت، مکانی که فایل های اصلی سایت شما قرار دارد، در فایل htaccess. کد های زیر را به انتهای آن اضافه کنید:

Code:
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/xml text/css text/plain AddOutputFilterByType DEFLATE image/svg+xml application/xhtml+xml application/xml AddOutputFilterByType DEFLATE application/rdf+xml application/rss+xml application/atom+xml AddOutputFilterByType DEFLATE text/javascript application/javascript application/x-javascript AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-font-ttf application/x-font-otf AddOutputFilterByType DEFLATE font/truetype font/opentype


2- استفاده از افزونه Gzip
راه دوم که ساده تر است استفاده از افزونه WordPress Gzip Compression میباشد. در این روش تنها کافی است که شما افزونه Gzip را دانلود و در سایت خود نصب کنید. بعد از نصب کافی است که فقط افزونه را فعال کنید، بقیه کار ها را خود افزونه انجام میدهد. 

منبع: سرزمین دانلود